Sekmadienis, 26 rugsėjo, 2021

Paskutiniai įrašai

5 patarimai siauro miegamojo dekoravimui

Miegamasis turėtų atrodyti jaukus ir paprastas, rafinuotas ir elegantiškas, nepaisant to, kokį dekoravimo stilių pasirinksite.

Norint suderinti visus anksčiau išvardintus dalykus, reikėtų nepamiršti apie pagrindines dekoravimo taisykles, kurios leistų jūsų siauram miegamajam atrodyti ne tik kūrybiškai, bet ir vizualiai didesniu.

Kokius baldus pasirinkti?

Kai būsite pasirengę pirkti miegamojo baldus, pradėkite nuo grindų plano ir išmatuojamo erdvės brėžinio. Baldai turėtų atitikti kambarį, kuriame gyvena, ir tai ypač pasakytina apie miegamojo baldus.

Mažam miegamajam nesirinkite sunkios, didelės lovos ir komodos, puikus variantas būtų naudoti odiniai baldai. Jei lubos yra aukštos, aukštas galvūgalis padės juos akivaizdžiai sumažinti.

Jei jūsų miegamasis didelis, rinkitės ir jam tinkančius baldus. Pridėkite kėdę ir pufą arba padėkite baldą lovos gale. Per maži baldai ir aksesuarai atrodys pasimetę didelėje patalpoje.

Lubų svarba

Lubos yra penkta kambario siena. Ar gulėdamas lovoje matai blankų, tuščią paviršių? Pridėkite subtilų raštą arba švelnią spalvą. Nudažykite lubas šiek tiek lengvesne sienos spalvos versija. Tai padės vizualiai nuleisti lubas ir suteiks erdvei komforto ir intymumo jausmą.

Kiti sprendimai būtų trafaretiniai arba tapetuoti lubas, pridėti architektūrinius elementus sijų ar lipdinių pavidalu arba naudoti dekoratyvinius dažus.

Norėdami gauti didžiausią prabangą, sidabro lapais apipavidalintos miegamojo lubos, baldakimu arba palapine pastatyta lova su tvarsčiu, kuris kabo nuo lubų, gali apgaubti jusliškumu ir šiluma, o lubas papildyti tekstūra, dizainu ir spalva.

Pridėkite krištolo ar subtilių atspalvių formos medalioną ir sietyną, suteikiantį spalvą, raštą ir tekstūrą prie „penktosios sienos“ virš jūsų.

Kitos interjero detalės bei jų išdėstymas

Kad būtų lengviau judėti, palikite mažiausiai tris pėdas tarp lovos ir šoninių sienų arba didelių baldų ir ne mažiau kaip dvi pėdas tarp lovos ir žemų baldų, pavyzdžiui, stalų ir komodų.

Jei turite vaikščioti aplink lovą, kad patektumėte iš spintos į vonios kambarį, pagalvokite, kaip galite perkelti lovą.

Įrenkite savo miegamąjį tik tuo, ko jums reikia. Būtiniausia yra lova, naktinis staliukas ar dvi, komoda ir kėdė. Viskas yra turi būti tvarkingai. Jei turite vietos, įdėkite komodą į spintą.

Priedų turėtų būti kuo mažiau. Pasirinkite gražų meno kūrinį, sutvarkykite keletą šeimos nuotraukų, pridėkite gėlių ir žvakių ir palikite ją ramybėje.

Akcentinių detalių išryškinimas

Miegamajame reikėtų gerai apšviesti akcentinės detalės visame kambaryje. Aplinkos apšvietimas apšviečia visą kambarį, sieniniai šviestuvai gali sutelkti šviesą skaitymui ir kitai veiklai, o akcentinė šviesa padeda sienoms švelniai apšviečiant.

Norėdami sutelkti skaitymo šviesą ten, kur jums reikia, naudokite lemputę prie lovos su judama ranka. Kiekviena lemputė turėtų būti reguliuojama šviesos reguliatoriumi.

Įdiekite atskirą įjungimo / išjungimo jungiklį kiekvienai lemputei, kad jis būtų pasirinktinis ir apšviestų tik norimą sritį.

Atspalviai bei spalvų paletės

Vietoj drąsių pagrindinių spalvų rinkitės raminančius atspalvius ir ramią vienspalvių tonų paletę. Prisiminkite spalvų teoriją: švelnūs mėlynos, levandos ar žalios spalvos atspalviai laikomi ramiais ir raminančiais.

Sodrūs brangakmenių atspalviai padeda sukurti jaukumo ir komforto nuotaiką. Tai gali būti skrudinta ruda, gilus granatas arba topazas. Miegamajame naudokite sušvelnintas mėgstamų spalvų versijas.

Tai gali reikšti, kad vietoj baklažanų reikia rinktis rausvai violetinę, o vietoje mandarino – moliūgą.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme kūrybiškas idėjas, kurios gali padėti kiekvienam šeimininkui dekoruoti savo miegamojo kambarį išskirtiniai bei vizualiai suteikti mažai erdvei daugiau vietos.

Informacija yra parengta vadovaujantis baldaiska.lt informacija.

Latest Posts