Šeštadienis, 13 rugpjūčio, 2022

Paskutiniai įrašai

7 žiūrimiausi XXI amžiaus serialai

XXI amžius tai perversmo laikotarpis ne tik informacinėse technologijose, bet taip pat ir kino sektoriuje. Yra sukurtų daugybę filmų bei serialų, kurie konkuruoja tarpusavyje dėl populiarumo bei žinomumo.

Šiame straipsnyje mes aptarsime 7 žiūrimiausių XXI amžiaus serialų siužeto linijas bei trumpai papasakosime apie kiekvieną iš jų.

1. Serialas Sužeisti paukščiai

Sužeisti paukščiai online serialą galima žiūrėti daugybėje internetinių platformų. Tai istorija apie du našlaičius, bėgančius nuo negailestingo nusikaltėlio, bandančio sukurti naują gyvenimą Stambule. Sužeisti paukščiai sukasi aplink brolį ir seserį tarp dviejų pasaulių: jų gimimo gatvių ir prabangių Metehanoglu šeimos vilų.

Meryem yra stipri, graži jauna moteris, pastaruosius penkerius metus auginusi „jaunesnįjį brolį“ Ömerį. Jos patėvis Durmusas ketino parduoti vaiką, tačiau jam nespėjus užbaigti pardavimo, jis buvo nuvežtas į kalėjimą.

2. Serialas Supermenas ir Loisas

Savo televizijos serialą 2021 m. turi ne tik „Marvel“. „DC Comics“ šiais metais pristatė „Supermeną“ ir „Lois“, o berniukas tai pradėjo sėkmingai. Clarkas Kentas ir Loisas Lane’as turi daugiau patirties nei kovos su piktadariais ar pasaulio gelbėjimu.

Šį kartą jie turi šeimą ir neilgai trukus supranta, kad darbinio ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra yra griežtesnė už viską.

3. Serialas Sakalas ir žiemos kareivis

Kita „Marvel“ aukščiausio lygio serija žada fantastišką veiksmą, stiprią kinematografiją ir tvirtą siužetą, kuris gerbėjus apims nuo patekimo.

Samas Wilsonas ir Bucky’as pasirenka nuotykį, kuris išbando jų galias ir sugebėjimus. Tai yra viskas, ko trokšta superherojų geekas ir dar daugiau.

4. Serialas Nenugalimas

Tai nėra kasdienybė, kai animacinis filmas tampa visų žmonių lūpomis – čia kalbame apie suaugusiuosius. „Nenugalimas“ remiasi „Skybound“ / „Image“ komiksu ir kronika Marko Graysono nuotykio tapti kitu puikiu Žemės gynėju po savo tėvo Nolano Graysono.

Visiškai naujas superherojų žanro pasirinkimas – tai ne vaikiška animacija, o brandus ir žavus televizijos serialas su epine vizualika ir puikiu veiksmo tonu.

5. Serialas Tai mes

Iš pažiūros įprasta šeima Pirsonai, yra parodoma kiekviena jų nuodugni kova bei triumfas, kai išaiškėja praeities ir dabarties apreiškimai.

Nesvarbu, ar tai būtų biologinių tėvų paieška, ar savęs atjauta nutukimo metu, ar sunkūs karjeros sprendimai, šis labai emocingas serialas siūlo giliau pažvelgti į šeimas, kurios galbūt yra panašios į mūsų.

6. Serialas Džinė ir Džordžija

Jei jums patinka žiūrėti lengvo siužeto su padoriais siužetais ir romantika bei komedija, rinkitės „Džinė ir Džordžija“.

Dauguma mamų ir dukrų gali susieti šią naują televizijos laidą, stebinčią Ginny Miller, tipiškos paauglės, gyvenančios su nesubrendusia 30 metų motina Georgia Miller, gyvenimą. Geriausia drama bei komedija, kuri yra populiari ir 2021 metais.

7. Serialas Karalienės gambitas

Kai visi ruošėsi antrai COVID-19 bangai 2020 m. pabaigoje, jie buvo užimti „Netflix“ mini serialu „The Queen’s Gambit“. Šioje laidoje, kurioje vaidina talentingą Anyą Taylor-Joy kaip Beth Harmon, jos gyvenimas puikiai vaizduojamas kaip našlaičių šachmatų stebuklu.

Kelyje tapdama didžiausia pasaulio šachmatininke septintajame dešimtmetyje, Beth susiduria su vaikų žvaigždžių rūstybe, įskaitant emocines problemas ir priklausomybę nuo narkotikų bei alkoholio. Susirinkite seriją, kuri jaučiasi kaip pats šachmatų žaidimas. Nepradėkite jo žiūrėti vėlai vakare – stebėsite iki ryto.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme 7 populiariausius bei žiūrimiausius serialus 2021 metais. Taigi, jeigu planuojate įdomiai bei ramiai praleisti vakaro laiką, rekomenduojame peržiūrėti kiekvieną iš šių serialų.

Medžiaga yra parengta, vadovaujantis filmai.life informacija.

Latest Posts