Šeštadienis, 13 rugpjūčio, 2022

Paskutiniai įrašai

Buto apšvietimo interjero patarimai ir gudrybės

Jei jūsų kambaryje trūksta natūralios šviesos, interjero dizaineriai turi daug idėjų, kaip pagerinti jūsų namus ir leisti šviesai sklisti. Patikrinkite įkvėpiančius šaltinius ir idėjas „Pinterest“, „Instagram“ ir „Houzz“, kad pamatytumėte, kaip interjero dizaineriai tampa kūrybingi, kai į savo namus įtraukia šviesą. Tamsūs kambariai gali imituoti natūralią šviesą su daugybe lempų ir ryškiu dekoru. Be to, šviestuvų parduotuvė nelygi šviestuvų parduotuvei, viena gali pardavinėti nekokybišką produktą, bet turėti gerą klientų aptarnavimo skyrių, o kita neinvestuoja i klientų aptarnavimą, bet pardavineja kokybiškus produktus, tad šiandien tai ir aptarsim.

Šviesos sluoksniai

Šviesos sluoksniai yra veiksmingas būdas apšviesti patalpas, kurios greičiausiai bus naudojamos įvairiems tikslams, įskaitant pramogas, atsipalaidavimą, knygos ar televizoriaus skaitymą. Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių kambario elementų ir gali turėti įtakos viskam – nuo sienų spalvų iki meno ir kilimų išvaizdos.

Gali būti sunku rasti pusiausvyrą tarp apšvietimo tipų, šaltinių ir stilių, ypač mažoje svetainėje. Svarbiausia, jei ieškote mažesnės svetainės, yra apšvietimo idėja, įterpianti kelis sluoksnius ir į šviesą integruojanti atmosferą bei dekoratyvines užduotis, ir mes parodysime jums keletą mūsų profesionalių prekybos gudrybių. Kai būsite pasiruošę pakelti apšvietimą į kitą lygį, atraskite šias išradingas gyvenamojo kambario apšvietimo idėjas, kurios tikrai padarys jūsų kambarį gražų.

Svetainė

Apšvieskite svetainę šviesos sluoksniu, kuris apšviečia visus keturis kampus, kad sukurtumėte subalansuotą ir malonią atmosferą. Svetainė yra erdvė, kurioje gali vykti įvairi veikla – nuo draugų linksminimo iki paprasčiausių piniginių ant skaitymo dėžutės, todėl reikia galvoti, kaip suplanuoti apšvietimą, kad visa tai būtų lengviau. Apšvietimas gali padėti sukurti atmosferą gyvenamajame kambaryje, sako interjero dizainerė Amy Jones.

Apšvietimas, maksimaliai išnaudojantis kambario dydį ir formą, gali jaustis didesnis, o kambarys gali sukurti aukščio iliuziją, o klasterinis apšvietimas – didesnius kambarius. Skirtingi šviesos šaltiniai skirtingais lygiais gali sukurti atmosferą ir sudominti kambarį su daugiasluoksniu apšvietimu. Svetainėje turite suskirstyti apšvietimą į tokias užduotis kaip akcentas ir atmosfera, nes jiems reikia skirtingų šviesų.

Jūsų namų apšvietimo lygis priklauso nuo natūralios šviesos kiekio, kurį gauna kambarys. Kai tik galite, naudokite natūralią šviesą, nes tai gali turėti teigiamą poveikį jūsų sveikatai ir nuotaikai. Apsvarstykite, kokias užduotis atliekate kambaryje ir kaip apšvietimas gali jus paveikti ar palaikyti.

Stalinės lempos

Norite, kad dirbdami galėtumėte išjungti darbo vietos apšvietimą, nes dėl šviesos gali būti sunku atsipalaiduoti ir bendrauti. Stalinė lempa suteikia jums reikalingą šviesą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į darbą, nesvarbu, koks paros laikas. Jei virtuvėje plaunant indus ar pjaustant daržoves, įjungiami papildomi žibintai, viskas gali vykti daug sklandžiau.

Štai keletas paprastų apšvietimo patarimų, skirtų namų kambariams, kuriems taikomi įvairūs apšvietimo reikalavimai. Apsvarstykite galimybę virtuvėje ar pagalbinėje patalpoje naudoti kambarį, kuris vadinamas ryškiu bendru apšvietimu arba darbiniu apšvietimu stalviršiams ir paruošimo zonoms. Užduočių apšvietimas skirtas skaitymui ir darbui. Jame yra stalinės lempos ir virtuvės spintelės.

Šalta ir šilta šviesa

Šalta

Kuo šaltesnė šviesa, tuo geriau, ypač tose vietose, kur reikia daugiau dėmesio skirti detalėms, pavyzdžiui, vonios kambariams ir virtuvėms. Jūsų kambarys gali įgauti visus įmanomus atmosferos, akcento ir darbo vietos apšvietimo derinius.

Jei apšviečiate spalvotą meną kitose savo namų patalpose, turėtumėte apsvarstyti galimybę jį pakeisti spalvotu menu, kurį naudojate kambariuose, kuriuose bandote padidinti šviesą. Šviesa gali būti naudojama, kad kambarys atrodytų erdvesnis ir šviesesnis. Kuo daugiau erdvės filtruoti šviesą, tuo šviesesnė ir atviresnė sritis.

Šilta

Jei galite įdėti meną į baltus rėmus, tai gali padėti pridėti atspindinčią erdvę, kad šviesa galėtų žaisti. Pridėjus kambariui blizgančio dekoro, šviesa gali išeiti iš kambario ant atspindinčių paviršių ir įnešti į kambarį daugiau ryškumo. Jei bandote įnešti daugiau šviesos į valgomąjį, investuodami į šviesias staltieses ar kėdžių užvalkalus, tokius kaip IKEA, galite įnešti į kambarį šilumos ir šviesos.

Maksimaliai padidinti darbo apšvietimo juostas, kelios lempos gali būti nukreiptos akcentinėms užduotims arba bendram naudojimui. Sukurkite švarią išvaizdą Įleidžiami šviestuvai yra puikus sprendimas bet kokiam kambariui. Tai puikus būdas suteikti kambariui pilną šviesą ir sumažinti šešėlius.

Pavyzdžiui, svetainėje galite pradėti kabinti dekoratyvinius lubų šviestuvus kambario viduryje, sako Niujorko ir Sautamptono apšvietimo dizaineris Nathanas Orsmanas. Reguliatorius jūsų virtuvėje leidžia pritemdyti šviesą romantiškai atmosferai ir pakelti ją taip, kad ji būtų tinkama darbiniam apšvietimui, pomėgiams ir kitiems darbams. Taip pat galite apšviesti spinteles priešais spinteles, kad jūsų skaitikliai būtų apšviesti darbo vietoje.

Taip pat

Tai ne tik padeda kambariui jaustis šviesiau, bet ir suteikia daugiau galimybių valdyti kambarį. Jei ant valgomojo stalo matote šviestuvus ar pakabinamą lempą, turite kitų galimybių, įskaitant takelių apšvietimą arba styginių pakabukai. Kadangi mūsų svetainėje yra tik stoglangis (stoglangis), kuris nesuteikia saulės šviesos, turime jaustis patogiai ir patalpinti į kambarį tris lempas: po vieną kiekvienoje sofos pusėje, toršerą ir kampinį televizorių.

Ją suapvalina veidrodinio strypo vežimėlis, kuris iš stoglangio skleidžia šviesą į kambarį. Modsy pastatė baro vežimėlį po stogo langais, kad šviesa atsispindėtų atgal į kambario veidrodžius.

Jei norite, kad jūsų butas gautų kuo daugiau natūralios šviesos, bent kartą per mėnesį išvalykite langų vidų ir kelis kartus per metus, kad išorė būtų itin švari. Panašiai kaip automobilio priekiniai žibintai, jūsų languose gali kauptis dulkės, nešvarumai ir folija, o tai gali susilpninti jų šviesos srautą (arba šiuo atveju šviesos ekspoziciją). Jei pro langus sklinda aiškus šviesos kelias arba spalvoti paviršiai atspindi šviesą, turite užtikrinti, kad šviesos šaltinis būtų švarus.

Pabaigai

Stiliaus ekspertė Nadia McCowan Hill, įsikūrusi Wayne, dalijasi patarimais, kaip apšvietus padaryti namus didesnius ir šiltesnius. Senuose ir naujuose apartamentuose yra standartinis architektūrinis apšvietimas-nuo įleidžiamų prožektorių naujuose pastatuose iki liūdnai pagarsėjusių „boob lempų“ senuose prieškario kambariuose, ir jie yra puikūs.

Paruošta su pagalba iš elempos.lt.

Latest Posts