Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Paskutiniai įrašai

Dovana draugei: idėjos artėjančiai vasarai

Kalbant apie tai, kaip šią vasarą linksminti savo vaikus, turime keletą idėjų vasaros dovanoms tiek paaugliams, tiek vaikams, tiek draugėms. Nesvarbu, ar dovana draugei tai vasaros gimtadienio vakarėlis, ar tiesiog dovanėlė draugams prižiūrint vaikus, mes turime jums keletą idėjų. Žemiau raskite savo mėgstamiausius, pridėkite specialią žinutę ar vasaros citatą arba naudokite jas, kad įkvėptumėte savo dovanų idėją. Tada peržiūrėkite mūsų vasaros vainikų projektus rankdarbiams ir iš naujo sukurkite vieną ar du iš jų, kad galėtumėte dovanoti draugams ir šeimos nariams.

Daugartinis vandens butelys

Pritaikykite daugkartinį vandens butelį su visomis mėgstamiausiomis jūsų abiejų nuotraukomis, kad padovanotumėte ją kaip dovaną, kurią jūsų gavėjas galės pasiimti visą vasarą. Jei gavėjas mėgsta tradicinį alų arba gamina savo, apsvarstykite galimybę duoti jam arba jai pagal užsakymą pagamintus augintojus, kurie visą vasarą palaiko jo alų šaltą. Jei tikitės vasaros, kupinos švelnios arbatos ir popietės gėrimų, padovanokite savo mylimajam asmeninį indelių rinkinį.

Arba palepinkite ją Matildos Goad sužavėjusiu pusryčių rinkiniu ir nuneškite jį į lovą, kad gautumėte dovaną, kuri nuolat dovanojama. Kvietimus siųskite paslapčia, derinkite su žmonos draugėmis ar draugėmis, kad ji nieko neįtartų, ir nustebinkite ją visų mylimų žmonių meilės dovanomis. Vykstant vasaros gimtadienio dovanų idėjoms, galite būti tikri, kad ji bus laiminga ir patenkinta šia dovana.

Gimtadienio dovanos

Kad padėtume jums pasukti ratus, mes sudarėme gimtadienio dovanų idėjų sąrašą vasarai, kuri garantuotai padovanos jūsų žmonai ar merginai geriausią vasaros dieną. Laimei, vasara yra nuostabus metų laikas, kai reikia kūrybiškai ieškoti specialių gimtadienio dovanų idėjų savo gyvenimo moterims. Kai reikia sugalvoti keletą naujų, vasariškų dovanų idėjų merginoms, turite galvoti ne apie dėžutę. Norite rasti tobulą dovaną, tačiau turint tiek daug skirtingų asmenybių ir pageidavimų, gali būti sunku išsiaiškinti, kokios dovanos iš tiesų yra geriausios.

Kad padėtume jums rasti tobulą dalyką jūsų BFF, mes suapvalinome 49 dovanas įvairiomis kainomis, kurios tikrai pradžiugins bet kokį draugą, gurkšnojantį kavą, negalinčio nustoti valyti buto, kuriame įstrigo, ar praleidžia dienas kurdami TikTok vaizdo įrašus. Kad ir kokia būtų proga, peržiūrėkite 91 geriausią dovaną moterims, kol pažymėsite visas jas iš savo sąrašo (o galbūt, tik galbūt, atrasite ir sau puikių dovanų idėjų). Užuot laukę dienos prieš paimdami jai dovaną, naudokite šį vadovą ir raskite geriausias dovanas moterims, kurias galite nusipirkti dabar. Šią moteriško vasaros dovanų krepšelio idėją galima dovanoti beveik bet kam, įskaitant mokytoją, seserį, žmoną, merginą ar beveik bet ką.

 Dovanų krepšelis

Kalbant apie vasaros dovanų krepšelio idėjas, tai gali būti viena geriausių tiems, kurie nori kasdien keisti savo šukuosenas. Vasaros kokteiliai, kremas nuo saulės, sandalai ir naujas atspalvis – tai tik keletas vasaros įkvėptų daiktų, kurie būtų ideali dovana. Niekada neapsiriksite su gėlėmis ir apgalvotu atviruku, taip pat įtraukėme keletą unikalių dovanų idėjų, tokių kaip gulbės formos žiedo stovas ir dažų rinkinys.

 Pabaigai

Jei perkate kam nors, kam patinka namų dekoras, niekada nesuklysite dovanodami puošnią žvakę. „Fjallravenn“ gamina mūsų mėgstamiausią kasdienio naudojimo kuprinę iš visų išbandytų, todėl galite tvirtai pasakyti, kad tai puiki dovana. L.L.Bean Wicked Throw 30 USD Iš mūsų geriausių dovanų, kurias galima dovanoti su graviravimu, sąrašo, šis pliušinis LL.Bean throw yra tas, kurį galima naudoti ištisus metus (net vasarą, kai oro kondicionierius tampa per karštas).

Latest Posts