Sekmadienis, 26 rugsėjo, 2021

Paskutiniai įrašai

Ekologiškas lauko apšvietimas

Šiandieniniai namų savininkai tampa taupesni nei bet kada, į savo lauko erdves įtraukdami išmaniąsias technologijas ir energiją taupančius apšvietimo sprendimus.

Lauko šviestuvai yra esminis vakarinės dalies elementas norint pagražinti savo namo aplinką.

Paverskite savo kraštovaizdį išbandydami keletą šių ekologiško lauko apšvietimo idėjų.

Naudokite saulės ir LED lauko apšvietimą

Akivaizdžiausias žingsnis siekiant, kad jūsų foninis apšvietimas būtų ekologiškas, yra pakeisti tuos senus šviestuvus! Dabar, kai energiją taupančios parinktys tapo pagrindinėmis, lengva pereiti prie saulės energiją naudojančio ar LED apšvietimo, atsižvelgiant į lauko poreikius.

Saulės energija

Saulės apšvietimas yra puikus senų kaitrinių šviestuvų pakaitalas, nes jie saulės galingą (ir nemokamą) energiją paverčia elektra! Jas lengva montuoti ir jos nereikalauja daug priežiūros.

Pagalvokite pakeisti žibintus tokiose vietose kaip jūsų takas, terasas, aplink duris, žibintų stulpelyje ar sode, kad galėtumėte pradėti naudoti saulės įrenginius. Pirmiausia įdiegę saulės energiją naudojančias lemputes šiose vietose, galėsite išsiaiškinti naudingiausias saulės apšvietimo naudojimo vietas prieš visiškai perjungiant. Jums nereikės jaudintis dėl energijos švaistymo, kai pamiršite išjungti ir verandos šviesą!

LED

Senų lempučių keitimas LED žibintais yra dar vienas paprastas sprendimas, kad jūsų lauko apšvietimas būtų ekologiškas. Pasak Treehuggerio, viena LED lemputė gali „sumažinti energijos sąnaudas 80–90% ir tarnauti maždaug 100 000 valandų“. Pakalbėkime apie išlaidų taupymą!

Vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti įrengiant lauko apšvietimą, yra saugumas. LED lemputės yra daug saugesnės ir tvirtesnės nei įprastas apšvietimas. LED lempučių naudojimas sumažina degimo riziką tais ilgais, sausais vasaros mėnesiais, nes jos dega daug vėsiau nei tradicinės lemputės.

LED lemputės taip pat atsparesnės oro sąlygoms, nes gaminamos naudojant ne stiklą, o tvirtą epoksidą. Galiausiai, LED lempučių šviesa netraukia vabzdžių, kaip kad įprasti žibintai, todėl vasaros naktys gali būti be kenkėjų.

Įdiegite šiek tiek technologijų

Įdiegę ekologišką aparatūrą, galite pasidomėti ekologiška technologija, kad jūsų namų lauko apšvietimas būtų dar efektyvesnis. Šiuolaikiniame aplinką tausojančiame pasaulyje yra šimtai techninių galimybių saugoti gamtą neišeinant iš namų.

Būk informuotas

Atsisiųsti nemokamas programas, tokias kaip „Kill-Ur-Watts“, „Energy Tracker“ ir „Wiser EMS“, jos yra puikus būdas pradėti taupyti energiją. Šios programos yra skirtos vartotojams šviesti apie energijos taupymo, vartojimo mažinimo ir mėnesinių išlaidų mažinimo būdus.

Pavyzdžiui, „Kill-Ur-Watts“ ims duomenis iš jūsų paslaugų teikėjų ir padės nustatyti vietas, kuriose galite sumažinti išlaidas. Keliais paprastais paspaudimais geriau suprasite tiesioginę įtaką savo namų tvarumui.

Sukurkite „Smart Home Hub“

Namų automatika tampa vis labiau paplitusi. Išmaniojo namo technologija leidžia namų savininkams vienu mygtuko paspaudimu nuotoliniu būdu valdyti viską – nuo žibintų, šildymo ir vandens iki naminių gyvūnėlių tiektuvų, durų skambučių ir žaliuzių.

Nors ši parinktis kai kam gali pasirodyti per daug mokslinė, namų prijungimas prie išmaniosios sistemos gali būti gana paprastas. Jei turite internetą, galite prijungti savo šviesos šaltinius prie savo tinklo ir visiškai kontroliuoti savo komunalines paslaugas iš bet kurios pasaulio vietos.

Pavyzdžiui, ką daryti, jei paliksite įjungtas terasos šviesas ir išvažiuosite atostogoms?

Užsidegus šiems žibintams tam tikrą laiką tikrai padidės jūsų elektros sąskaita! Prisijungę prie išmaniojos namo sistemos, galėsite prisijungti telefone ir išjungti šviesą, net jei būtumėte išvykę iš šalies

Padarykte pats!

Dabar atėjo laikas įjungti savo kūrybinį mąstymą ir pritaikyti lauko apšvietimą pagal jūsų gyvenimo būdą.

Norint susipažinti su ekologiškais šviestuvais plačiau kviečiame apsilankyti bijunai-prienamo.lt.

Latest Posts