Šeštadienis, 24 liepos, 2021

Paskutiniai įrašai

Greitos paskolos – skolinkitės atsakingai (2020 m.)

Greitos paskolos šiuo metu suteikiamos tik itin gerą kredito istoriją turintiems asmenims. Priešingai nei prieš keletą metų, dabar greitos paskolos nebėra suteikiamo bedarbiams asmenims ir iš Lietuvos emigravusiems žmonėms. Tai lėmė įstatymų pakeitimai kurie papildomi bene kiekvienais metais. Lyginant kelių metų laikotarpį, šiuo metu visas paskolų išdavimo procesas yra ženkliai pasikeitęs. Nauji įstatymų pakeitimai palietė net tik besiskolinančius asmenis, bet ir vartojimo bei būsto paskolas teikiančias bendrovės. Pavyzdžiui prieš gerus penketą metų, greitos paskolos buvo suteikiamos vos ne kiekvienam asmeniui.

Nebuvo pakankamai tikrinamas asmens mokumas, todėl greitos paskolos buvo įkandamos net bedarbiams asmenims kurie negaudavo išvis jokių stabilių pajamų per mėnesį. Šiuo metu situacija yra iš esmės pasikeitusi, nes dabar, asmuo, norintis gauti paskolą, privalo atitikti labai griežtus reikalavimus, kitu atveju, jis tos paskolos tikrai negaus. Lyginant pastaruosius keletą metų, šie įstatymų pakeitimai padėjo sumažinti beisiskolinančių asmenų skaičių labai ženkliai. Būtent dėl griežtesnių sąlygų mokumo tikrinimui, daugiau nei pusę asmenų paraiškų dėl paskolos būna atmestos. Mano manymu, tokie įstatymų pakeitimai išėjo tik į naudą, vis mažiau ir mažiau žmonių prasiskolina greitųjų kreditų bendrovėms.

Greitos paskolos geriausiomis sąlygomis

Greitos paskolos šiuo metu yra teikiamos itin geromis sąlygomis tiek greitųjų kreditų bendrovėse, tiek sutelktinio finansavimo platformose. Būtent padidėjusi konkurencija ir sutelktinio finansavimo platformų atėjimas į rinką ir lėmė mažas paskolų kainas, kuriomis dabar galime ir pasidžiaugti. Tiek greitųjų kreditų bendrovės, tiek sutelktinio finansavimo bendrovės šiuo metu gali pasiūlyti labai platų paslaugų pasirinkimą.Dažnoje greitųjų kreditų bendrovėje, asmuo gali pasiskolinti iki 3000 eurų dviejų ar net trijų metų laikotarpiui. Priešingai nei greitųjų kreditų bendrovės, sutelktinio finansavimo platformos siūlo dar platesnį paslaugų pasirinkimą. Čia asmuo gali gauti vartojimo paskolą net iki 10 000 eurų penkerių metų laikotarpiui! Tai kur kas didesnės ir ilgesnio laikotarpio paskolos negu siūlomos greitųjų kreditų bendrovių. Taip pat sutelktinio finansavimo platformose asmuo turi galimybę gauti vartojimo paskolą su užstatu, ko negali taip pat pasiūlyti kreditų bendrovės. Taip pat yra platformų kuriose žmogus gali gauti netgi būsto paskolą ar pasinaudoti refinansavimo paslaugomis.

Atnaujinta 2020 m.

Greitos paskolos dirbantiems užsienyje

Ne kartą teko imti vartojimo paskolą ir matote, kad kreditoriai jums iš naujo skolinti pinigų nebenori? Nežinote kodėl taip yra? Greitos paskolos dirbantiems užsienyje neišduodamos dėl paprastos priežasties – išsiregistravimo iš Lietuvos. Tačiau, jeigu paskola neišduodama asmeniui, kuri dirba ir gyvena Lietuvoje, tuomet priežastys yra jau kitos. Šiuo metu kiekvieno kliento situacija įvertinama individualiai. Žinoma, tas vertinimas paremtas įstatymais bei kita tvarka. Tad, jeigu jums niekas nebenori skolinti pinigų, vadinasi tam yra rimtos priežastys. Žemiau aptariame dažniausiai pasitaikančius reikalavimus, kurių nesugeba įgyvendinti kai kurie asmenys. Be abejo, nurodome dėl kokių priežasčių paskolos negauna lietuviai.

Dabar finansų įstaigos turi laikytis griežtai reguliuojamos tvarkos. Jos nesilaikymas užtraukia milžiniškas baudas. Tad, jeigu paskolos apraišką patiekėte tikėdamiesi, kad jums galbūt bus padaryta išimtis dėl kažkokio reikalavimo. Vadinasi be reikalo gaišite laiką. Kreditoriai išimčių nedaro, nes tai per didelė rizika ir tiek. Visos sąlygos turi būti atitinkamos be jokių išimčių. Nėra skirtumo kur dirbate – Lietuvoje ar užsienyje, pajamos ir jų įrodymas yra būtinas.

Tie asmenys, kurie gauna pajamas Lietuvoje, bet vartojimo kredito negauna vis tiek, turi paskaičiuoti ar tikrai ta pajamų suma yra pakankama. Viena iš priežasčių kodėl buvo atmesta paraišką – per mažos mėnesio pajamos arba jos gaunamos per trumpą laiką. Pavyzdžiui, jeigu jūs dirbate vos tris mėnesius, tuomet vartojimo kredito negalėsite gauti. Taip yra dėl to, kad įstatymuose nurodyta, jog kreditoriai turi vertinti tvarių pajamų šaltinį vedant vidurkį iš paskutinių keturių mėnesių. Pabrėžtina, kad net ir išdirbus šį laikotarpį, paskola vis tiek gali būti nesuteikiama. Galbūt pajamos per mažos, o galbūt jų tvarumas vertinamas prastai.

Ypač svarbu žinoti, kad kreditoriai paskolų paraišką dažnai atmeta dėl to, kad matoma nemažai neigiamų įrašų kredito istorijoje. Tai reiškia, kad praeityje netinkamai įvykdyti įsipareigojimai tampa kliūtimi skolintis ateityje. Tokia informacija išlieka labai ilgą laiką.

Norintiems pasiskolinti pinigų teks pateikti asmeniniu duomenis apie save, o kreditorius įvertins juos pagal visus įstatymų keliamus reikalavimus.

Latest Posts