Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Paskutiniai įrašai

Ieškote dovanos vaikui? Peržiūrėkite TOP edukacinių žaislų dovanų sąrašą

Žaislai bei įvairūs žaidimai yra tiesiog būtini, kad vaikas galėtų augti, vystytis ir tobulėti. Parduotuvėse – pilna pasiūlos ir dažnas tikrai pasimeta, kai reikia kažką išsirinkti. www.edukaciniai.lt paruošė jums dovanų vaikams TOP, kurį peržiūrėję galėsite lengviau išsirinkti dovaną savo mažyliui! Dalinamės keliais žaidimais ir žaislais iš sąrašo:

  1. Žaislas kūdikui „Skwish“

„Skwish“ – nepaprastas slankiojančių ir barškančių, klasikinių spalvų rutuliukų žaislas. Lavina vaiko fizinį aktyvumą ir vizualinį erdvės suvokimą.

Su šiuo žaidimu. Vaikas galės ne tik kurti puikiausius savo vaizduotės kūrinius, bet dar daugiau – juos spalvoti, dekoruoti, tiesiog stebuklus sugalvoti! Žaislas lavina vaiko kūrybiškumą.

Su šiuo kristalų auginimo rinkiniu vaikai galės išbandyti kristalų auginimą, atrasti naujas formas ir paslaptingus kristalų auginimo procesus. Žaidimas lavina dėmėsio koncentravimą.

Tai detalių jungimo galvosūkis ir dėlionė, kuri juda. Jis gerina kritinį mąstymą, koncentraciją ir padeda išmokti lengviau spręsti užduotis.

Žaidimas, kurio metu vaikas turi dėlioti magnetines juosteles ir taip kurti skirtingas veidų išraiškas, vis kitą emociją, vis kitą personažą! Žaidimas skatina stebėjimą ir vaizduotę; padidina susikaupimą ir dėmesio koncentravimą; kelia susidomėjimą daiktais, gyvūnais ir personažais, kurių jie nepažįsta.

Apsilankykite www.edukaciniai.lt ir atraskite visas TOP dovanas! Be to, žaislai internetu yra puikus pasirinkimas – padeda sutaupyti laiko ir yra itin patogus būdas apsipirkti.

Latest Posts