Sekmadienis, 26 rugsėjo, 2021

Paskutiniai įrašai

Internetą ir televiziją užsisakyti dabar itin lengva!

internetas ir televizijaInterneto ir televizijos tiekėjų pasirinkimas Lietuvoje – gana didelis, tačiau ekspertai pabrėžia, kad kiekviename mieste jis gali būti visiškai skirtingas. Pavyzdžiui, Skynet yra siūlomas tik vilniečiams, Splius internetas – vakarų ir šiaurės Lietuvoje gyvenantiems vartotojams, o Telia – visoje Lietuvoje. Aišku, didžiausią dėmesį reikia skirti paslaugoms, o ne tam kas jas teikia. Kiekvienas interneto ir televizijos planas yra skirtingas, o taip pat ir kainos nėra vienodos visiems. Kaip bebūtų, užsakant tokias paslaugas, reikia būti atidiems ir paslaugų neužsakinėti neapdairiai.

Renkantis interneto ir televizijos paslaugų paketą, būtinai peržiūrėkite kas yra įtraukta į paslaugų sutartį. Ten bus nurodytas sutarties galiojimo terminas bei sąlygos kada sutartį galima nutraukti. Nutraukus sutartį, dažniausiai naujos paslaugos nebėra siūlomos t.y. sutarties nutraukti ko gero negalėsite, jeigu norėsite pasinaudoti kažkokiu specialiu paslaugų teikėjo pateiktu pasiūlymu. Tie pasiūlymai įprastai yra skirti naujiems klientams. Žinoma, pasižiūrėkite ar nebus taikomi jokie mokesčiai už sutarties nutraukimą. Pabrėžtina, kad įprastai tenka sumokėti už įrangą arba kompensuoti kažkokią sumą, kuri buvo pritaikyta kaip nuolaida.

Interneto ir televizijos paketą užsisakyti galima nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad jums niekur važiuoti nereikės. Paslaugos užsakomos telefonu arba internetu. Sutarties pasirašymas atliekamas tuomet, kai specialistai atvyksta ir pajungia visą reikalingą įrangą. Kai sutarties terminas baigiasi, dažniausiai naujos pasirašyti nereikia – už paslaugas mokate įprastai. Tačiau, po sutarties galiojimo laiko, turite teisę tos sutarties atsisakyti, turite teisę užsakyti kitą planą arba tiesiog mokėti įprastą mokestį kiekvieną mėnesį. Jeigu nusprendžiate pratęsti sutartį ar pakeisti ja nauja, iš naujo pasirašyti nieko nereikia – viskas fiksuojama nuotoliniu būdu ir tiek.

Norintiems kokybiško interneto ir televizijos patartina iš anksto peržiūrėti paslaugų teikėjų atsiliepimus. Geriausiai jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus galite rasti apsilankę specialiose interneto svetainėse, kuriose apibendrinamos šių paslaugų teikėjų siūlomos paslaugos. Kai kuriose svetainėse galite gauti nemokamas konsultacijas, kurios padės orientuotis į ką kreiptis dėl interneto ar televizijos paslaugų užsakymo. Vienas iš tokių tinklapių – MyPlan.lt, o čia pateikiama visa svarbiausia informacija apie Lietuvoje siūlomas televizijos interneto paslaugas.

Latest Posts