Sekmadienis, 26 rugsėjo, 2021

Paskutiniai įrašai

Kaip išvengti milžiniškų išlaidų registruojant komercinę veiklą?

pardudoame uabKetinate nebeatidėlioti planų dėl verslo pradžios? Žadate nedelsiant imti veikos registravimo? Jums prieš tai reikėtų atkreipti dėmesį į Lietuvoje vyraujančias tendencijas. Šiuo metu ypač populiaru rinktis įmonės įsigijimą, o ne registravimą. Taip yra dėl to, kad toks pasirinkimas leidžia ženkliai sumažinti pradines išlaidas, o pati veikla įregistruojama per itin trumpą laiką. Be abejo, kiekvienas asmuo turėtų žiūrėti kaip jam geriau, nes vis dėlto – juk kiekvienas renkasi skirtingą sritį, kiekvienas turi skirtingą biudžetą ir t.t. Anot ekspertų, naujokams ypač svarbu kruopščiai pasidomėti visomis veiklos įteisinimo galimybėmis, nes klaidinga manyti, kad visada būtina registruoti įmones.

Įmonių registravimas ne visais atvejais turėtų būti laikomas prioritetu. Aišku, kad turint juridinį statusą, galima išvengti atsakomybės, tačiau reikėtų įvertinti visus privalumus ir trūkumus renkantis šį variantą. Pirmiausia, turėkite galvoje, kad juridiniai asmenys veikia su didesnėmis išlaidomis. Pavyzdžiui, turint UAB, natūralu, kad apskaita turi būti tvarkoma specialisto – samdomo darbuotojo arba buhalterinės paskaitos įmonės. Taipogi svarbu akcentuoti, kad yra veiklos formų, kurios neverčia samdyti buhalterių ar turėti vadovus. Pavyzdžiui, individuali veikla yra puikiausias pasirinkimas norintiems verstis kažkokia veikla savarankiškai.

Kaip bebūtų, grįžtant prie įmonių registravimo ir įsigijimo, pravartu žinoti, kad juridinių asmenų įsigijimas padeda išvengti nereikalingų išlaidų. Paprastai kalbant, asmenys, kurie kreipiasi į tam tikrus įmonių pardavėjus, laimi visokeriopai. Jie išleidžia mažesnes sumas ir tikrai mažesnes nei išleistų patys imdamiesi įmonės registravimo procedūros. Tuo pasidomėti turėtumėte ir jūs.

Pabrėžtina, kad kalba eina ne apie tuos įsigijimus, kuomet kreipiamasi į įtarimus sukeliančius asmenis, kurie parduoda neaiškios reputacijos įmones. Tokių pasiūlymų yra begalė. Vien skelbimų portaluose galima rasti pasiūlymų su antraštėmis „parduodame uab“, bet tai nereiškia, kad tie pasiūlymai visi yra naudingi ir neslepiantys kažkokių trūkumų. Pasitaiko, kad tokiose vietose bandoma parduoti bankrutuojančius juridinius asmenis. Tokių nesklandumų išvengti galima labai paprastai – jums reikia kreiptis į teisines paslaugas siūlančias bendroves ar privačius asmenis, kurie tiekia paslaugas įmonių registravimo ir susijusiose srityse.

Latest Posts