Šeštadienis, 13 rugpjūčio, 2022

Paskutiniai įrašai

Kam reikalinga viršįtampio apsauga?

Vėlyvą popietę šiuo metų laiku galima sulaukti vasaros perkūnijos. Galite pažvelgti pro langą ir pamatyti mėlyną dangų, o mažiau nei po 15 minučių žaibiška audra. Deja, jūs ne visada galėsite atjungti visą savo vertingą elektroniką, kad apsaugotumėte ją nuo maitinimo šuolių. Jums reikia apsaugos nuo viršįtampių, kad jūsų brangiausia namų elektronika nebūtų sugadinta dėl elektros srovės sutrikimo jūsų namuose. Be jo galite prarasti vertingus elektronikos duomenis dėl galios viršįtampio.

Ką veikia viršįtampių apsaugai? Apsaugos nuo viršįtampių neleidžia viršįtampiui keliauti pasroviui į prietaisus, prijungtus prie viršįtampių apsaugos. Jie sugeria perteklinę įtampą į metalo oksido varistorius, kurie saugiai nukreipia ją į įžeminimo laidą, kad jūsų elektronika nebūtų sugadinta dėl per didelės įtampos. Laikui bėgant jūsų viršįtampių apsaugą reikės pakeisti. Kiekvienas galios viršįtampis, kurį sugeria jūsų viršįtampių apsauga, sumažina būsimų džaulių (energijos matavimo vieneto), kurį jis gali atlaikyti, kiekį. Pavyzdžiui, 1000 džaulių viršįtampio apsauga gali sugerti vieną 1000 džaulių smūgį arba 10 smūgių po 100 džaulių.

Apsaugos nuo viršįtampių nerodo galimos apsaugos džaulių skaitinės vertės. Tačiau daugelyje modelių yra LED lemputė, rodanti, ar ji vis dar veiksmingai apsaugo jūsų elektroninius prietaisus. Kas yra galios viršįtampis? Maitinimo viršįtampis atsiranda, kai nutrūksta elektros srovė, o tada vėl atsinaujina. Energijos viršįtampis gali svyruoti nuo penkių iki dešimties voltų, kai įjungiate plaukų džiovintuvą, iki tūkstančių voltų, jei žaibas trenkia į transformatorių. Yra du skirtingi maitinimo šuolių tipai: vidinis ir išorinis. Vidinis energijos šuolis: Dauguma namų elektros energijos šuolių atsiranda viduje. Šie vidiniai energijos šuoliai atsiranda dešimtis kartų per dieną ir dažnai nepastebimi. Jie atsiranda, kai varikliai paleidžiami arba sustoja ir nukreipia elektros energiją į prietaisus, tokius kaip oro kondicionierius arba šaldytuvas.

Kilus bet kokiems klausimams dėl prekių pirkimo ar informacijos suteikimo, kreipkitės į kompetetingas įmones https://elintosprekyba.lt/komponentai/virsitampiai/, kurios patars dėl tinkamiausių prekių ir saugaus naudojimo.

Latest Posts