Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Paskutiniai įrašai

Kokį internetą pasirinkti keliautojams?

mobilus internetas21 amžius yra ne tik atradimų ir naujovių amžius, bet ir visų standartų laužymo, naujų potyrių ieškojimo ir bandymo save atrasti amžius. Žmonės yra pasidarę laisvesni nei bet kada, todėl savo laisvalaikį leidžia taip, kad būtų ne tik naudinga, bet ir įdomu. Kelionės yra vienas laisvalaikio praleidimo būdų, kurį renkasi didžioji dauguma žmonių. Keliaudami žmonės suteikia peno savo dvasiai, nauji potyriai juos išlaisvina, o sukauptos jėgos vėl leidžia grįžti prie kasdienių darbų. Vis dėlto, net ir gamtoje daugelis keliautojų neatsisako išmaniųjų technologijų ir net keliaudami džiunglėse ar prie krioklių, jie su savimi pasiimti du svarbius kompanionus: telefoną ir internetą.

Kam keliautojams internetas?

Dažnas keliautojais šiais laikais be interneto neapsieina. Jis yra reikalingas ir naudojamas dėl pačių įvairiausių priežasčių. Vieni internetą pasirenka turėti tam, kad galėtų nevaržomai kelti įvairias nuotraukas į socialinius tinklus, siųsti jas draugams, šeimos nariams, nevaržomai dalintis norima informacija. Kitiems internetas reikalingas norint susirasti tam tikrus kelius, stebėti kamščius, susižiūrėti kur galima pernakvoti tą naktį, kurie viešbučiai laisvi ir kokios jų kainos. Bet kokiu atveju visiems internetas yra naudingas, o kelionėse jis itin praverčia.

 

Kokį internetą rinktis?

 

Jeigu kam kiltų klausimas kokį internetą pasirinkti, galima teigti, kad vienareikšmiškai daugelis interneto tiekėjų atsakytų: mobilųjį arba bevielį. Mobilusis internetas yra itin patogus ir tinkamas keliaujantiems žmonėms, kadangi veikia be jokių laidų. Mobilusis internetas Lietuvoje yra siūlomas 3G ir 4G ryšio. Šie abu ryšiai skiriasi sparta, todėl norintys didesnės spartos ir greičiau veikiančio interneto turėtų rinktis 4G. Vis dėlto, Lietuvoje jis veikia tikrai ne visose vietose, todėl kai kuriems tai gali būti didelė bėda.

Bevielis nuo mobilaus skiriasi tuo, kad juo gali naudotis ir daugiau įrenginių, kadangi maršrutizatoriaus skleidžiamas ryšys yra pasiekiamas didesnėje zonoje, o ne perduodamas tik į vieną įrenginį. Norintys apie tai sužinoti plačiau, pasiskaityti kaip įsigyti pigų, bet kokybišką internetą, gali užeiti į  https://pigusinternetas.lt/ svetainę. www.pigusinternetas.lt  taip pat rasite įvairių patarimų ir nuorodų į kokius specialistus kreiptis, jeigu jums reikalingas internetas, bet nežinote kokį ar iš kokios tiekėjų įmonės įsigyti.

 

Latest Posts