Šeštadienis, 13 rugpjūčio, 2022

Paskutiniai įrašai

Patarimai kaip nuotakai pasirinkti aksesuarus

Vestuvių planavimas yra viesulas, o kai kurios jo dalys yra įdomesnės nei kitos. Lyginate svečių sąrašą? Tikriausiai tai nėra jūsų mėgstamiausia užduotis. Bet rasti savo svajonių vestuvines sukneles? Tai greičiausiai atsiduria sąraše šiek tiek aukščiau.

Dabar, kai turite vestuvinę suknelę, leidžiančią pasijusti karaliene, atėjo laikas savo vestuvių dienos išvaizdai užbaigti – tai reiškia rasti tinkamus aksesuarus, kurie ją papildytų.

Pateikiame patarimus, kuriuos reikėtų atsiminti kai pradėsite ieškoti vestuvinių aksesuarų savo šventei.

Pasipuoškite priedanga

Jei tuokiatės rudenį ar žiemą, turite pagalvoti apie vieną papildomą vestuvinį aksesuarą: priedangą. Jei turite paprastą suknelę, dirbtinio kailio apklotą ar prašmatnų gūžčiojimą pečiais, tai gali suteikti šiek tiek jaukumo ir tuo pačiu sušildyti.

Papildykite savo nuotakos išvaizdą skara, gūžtelėjimu pečiais, jaukiu dirbtinio kailio gabalu ar kitu kūrybiniu priedanga.

Likite ištikimi savo stiliui

Žinoma, savo vestuvių dieną norite atrodyti kaip princesė – tai tikriausiai šiek tiek skiriasi nuo jūsų kasdienybės.

Bet jūs taip pat norite atrodyti panašus į save. Juk šios dienos nuotraukos jums patiks visą gyvenimą.

Pasirinkę vestuvinę suknelę, atitinkančią jūsų mados pojūtį, pradėkite ieškoti interneto ir vestuvių butikų, ieškodami aksesuarų, kurie taip pat tinka jūsų stiliui.

Laikykitės paprastumo

Panašiai atkreipkite dėmesį į tai, kad turėtumėte kovoti su impulsu visiškai peržengti savo vestuvių dienos aksesuarus.

Kas madinga dabar, nebūtinai bus madinga po 20 metų. Jei turite giminaičių, kurie tapo didžiųjų 80-ųjų vestuvių aukų auka, tikriausiai jūs girdėjote apie šį reiškinį iš pirmų lūpų.

Raskite atitinkančius metalus

Nebūtina tiksliai derinti vestuvinių aksesuarų prie sužadėtuvių žiedo ir vestuvių juostos, tačiau tai yra gera idėja pradžiai.

Paprastai juvelyriniai metalai skirstomi į tris kategorijas: platina, auksas ir sidabras. Žinoma, yra ir daugiau modernių metalų, tokių kaip rožinis auksas.

Norėdami pasiimti likusius papuošalus, naudokite bet kokį metalą, iš kurio pagaminti jūsų žiedai.

Pavyzdžiui, jei turite auksinių žiedų, tikriausiai galėtumėte išsisukti su sidabriniais auskarais, tačiau rožių aukso auskarai išsiskirtų.

Būkite kūrybingi su avalyne

Kai ateis laikas pasirinkti batus, kuriuos avėsite didelę dieną, gali kilti pagunda pasirinkti paprastą baltų kulnų porą. Bet apsvarstykite tai – jūsų suknelė batus dengs praktiškai visą dieną. Tad kodėl gi nepamirštant avalynės?

Pavyzdžiui, galite padaryti batus savo „kažkuo mėlynu“, pasikeisti kulnus į mielus sportbačius arba rasti ryškių raštų batelius.

Apsvarstykite savo iškirptę

Priklausomai nuo iškirptės, galite vestuvių dieną dėvėti karolius – bet nebūtinai. Jei jūsų suknelės iškirptėje gausu karoliukų ir nėrinių akcentų, karoliai gali suteikti per daug regimojo triukšmo.

Tačiau, jei turite klasikinę mylimosios iškirptę, parinkite kirpimui paprastus karolius.

Žinok savo suknelės spalvą

Nesvarbu, ar renkatės karolius, auskarus ar rankogalių apyrankes, ją pasirinkdami turėtumėte atsižvelgti į tikslų suknelės atspalvį.

Ne visos suknelės yra tiesiog „baltos“ – yra šampano, dramblio kaulo, tradicinės ryškiai baltos spalvos ir daugybė kitų variantų. Išsiaiškinkite, į kurią kategoriją patenka jūsų suknelė, tada atitinkamai pasirinkite papuošalus.

Pvz., ryškiai balta suknelė geriausiai atrodys su lengvaisiais metalais, tokiais kaip platina, tačiau gali susidurti su auksu.

Padarykite tikrus papuošalų tinklelius

Galite pasirinkti naudoti ne metalus, o tokius variantus kaip perlai. Tiesiog nepamirškite, kad viskas turėtų derėti prie jūsų suknelės.

Jei pasirinksite paprastą, prašmatnią ir elegantišką suknelę, tikriausi papuošalai tikrai nėra tas kelias. Savo suknelės stilių norite papildyti vienodai mielais ir paprastais aksesuarais.

Pabagai
Straipsnyje aptarėme pagrindinius aspektus, susijusius su aksesuarų pasirinkimu nuotakai. Išanalizavus pateiktą medžiagą bei suderinus visas detales prie savo įvaizdžio, galite būti užtikrinti, kad savo šventėje tiesiog spindėsite.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis vestuviupartneris.lt informacija.

Latest Posts