Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Paskutiniai įrašai

Vandens nugeležinimo ypatybės ir privalumai

Šio kvapo intensyvumas skirsis priklausomai nuo vandens kokybės jūsų vietovėje, tačiau vienas didžiausių filtruoto vandens privalumų yra tai, kad galite išlaikyti šį kvapą praeityje ir pasirūpinti švariu geriamuoju vandeniu. Vanduo, kurį geriate, yra dezinfekuojamas ir filtruojamas, kad galėtumėte jį gerti. Vandens nugeležinimo filtrai padės išspręsti kales bei kitas buities problemas.

Geriamas vanduo

Tačiau geriamajame vandenyje vis tiek yra mineralų, dar vadinamų jonais, tokių kaip natris, magnis ir geležis. Nors dejonizuotas vanduo gali būti naudojamas, demineralizacija ne visada yra geriausias sprendimas. Todėl dejonizuoto vandens gėrimas apribos pagrindinių maistinių medžiagų suvartojimą. Viena iš pagrindinių geriamojo vandens problemų yra didelis geležies kiekis.

Daugeliu atvejų vandenyje iš paviršinių ir požeminių šaltinių yra didelė geležies ir mangano druskų koncentracija. Oksiduoti geležies junginiai iš vandens srovės nusėda ant filtravimo terpės paviršiaus. Valant geriamąjį vandenį, geležies pašalinimas iš vandens (žinomas kaip geležies pašalinimas) yra svarbus valymo proceso etapas.

Internetinė analizės sistemos

Internetinė analizės sistema su srauto įpurškimo analizės jutikliu, galinčiu išmatuoti geležies kiekį, gali labai pagerinti šio apdorojimo etapo efektyvumą. Atitirpinimo vandens kaina nurodyta žemiau, tai galima padaryti ir su filtre naudojamu oksidatoriumi. Skirtingai nuo distiliavimo, kai pašalinama dauguma mineralinių jonų ir teršalų, dejonizacija pašalina tik jonus iš vandens.

Todėl vanduo pirmiausia turi būti filtruojamas, kad būtų pašalintos organinės medžiagos, o vėliau filtruojamas naudojant atvirkštinio osmoso sistemą, kad būtų pašalintas didelis kiekis papildomų teršalų. Tačiau prieš vandeniui pereinant per DI sistemą, atvirkštinis osmosas (RO) paprastai naudojamas vandeniui filtruoti, kad būtų pašalintos organinės medžiagos ir dauguma kitų teršalų, kurių gali būti vandenyje. 

Vanduo pirmiausia turi būti filtruojamas, kad būtų pašalintos organinės medžiagos, o vėliau, naudojant atvirkštinio osmoso (RO) sistemą, bus pašalinta daug papildomų teršalų. Nors dėl dejonizacijos nebūtinai dejonizuotas vanduo tampa nesaugus gerti, svarbu atsiminti, kad šio proceso metu pašalinami tik jonai.

Tai taikoma tais atvejais, kai koncentracija viršija 40 mg/l. Biologinį filtrą galima naudoti ir esant pakankamai dideliam anglies dioksido ir sieros vandenilio kiekiui vandenyje. Vandens paėmimas iš šulinio nebūtinas, jei šios medžiagos yra ne daugiau kaip 0,3 mg / l. Jei parametrai padidėja iki 5 mg / l, reikia įrengti specialius filtrus.

Galvutės gravitacinio siurblio tiekiamas

Pradinis vanduo iš slėgio galvutės gravitacinio siurblio tiekiamas į aeraciją-deaeratorių, kur stipriai oksiduojasi geležies jonai ir dalis mangano jonų, o ištirpusios dujos faktiškai pašalinamos į atmosferą. Vandens filtrui nereikia vandens buteliuose, nes jis gali išvalyti vandenį iš čiaupo ir užtikrinti saugų gėrimą. Vandens filtrą galima naudoti kitose vietose, pavyzdžiui, ligoninėse, biuruose ir mokyklose, kur kietą vandenį gerti nesaugu. Kaip minėta aukščiau, per vandens filtrą galite gauti tinkamą vandenį, kuris palengvina mineralų ir maistinių medžiagų transportavimą į visą organizmą.

Pakankamas vandens gėrimas yra labai svarbus organizmo funkcionavimui. Kaip žinome, filtruojant vandenį lengviau gerti daugiau vandens. Nepakankamas vandens gėrimas gali užkirsti kelią vidurių užkietėjimui, skrandžio opoms ir kitoms darbo problemoms. Kai tokio lygio vandens gerti nesaugu, jis paveikia kelis kartus per dieną.

Pavyzdžiui, jei asbestas naudojamas statybvietėje, jis gali užteršti geriamąjį vandenį. Šiose vietose naudojamos cheminės medžiagos gali prasiskverbti į požeminį vandenį ir galiausiai patekti į geriamąjį vandenį. Be to, nors dejonizuotas vanduo dažniausiai gaminamas iš išgryninto vandens iš komunalinių šaltinių, vanduo gali nuplauti teršalus iš senų vamzdžių ir perkelti juos į stiklinę. Tačiau naudodami namų filtrą galite pasirūpinti saugaus geriamojo vandens šaltiniu.

Dejonizuotas vanduo

Įsigiję filtrą išvengsite teršalų patekimo į jūsų namų vandenį. Išnagrinėję šiuos privalumus, galbūt norėsite pridėti filtrų prie kriauklių ir prietaisų. Savo namuose galite įdiegti vandens filtrą, kuris naudoja tiesioginį osmosą, kad sukurtų dejonizuotą vandenį.

Deironer pašalina nepageidaujamas priemaišas iš vandens, todėl tinkamas naudoti vandens tiekimo ir proceso sistemose. Aukščiau aprašyta atvirkštinio osmoso lyginimo stotis ypač tinka, kai, be geležies, reikia pašalinti ir kitus specifinius nešvarumus, tuo pačiu sumažinant vandens druskingumą. Šių dažų fotometrinė analizė galiausiai lemia geležies kiekį išvalytame geriamajame vandenyje. Jame naudojama pašalinimo sistema be reagentų, specialiai sukurta dideliam pasaulyje ištirpusios geležies ir ištirpusių dujų kiekiui šulinių vandenyje.

Dejonizuotas vanduo yra gėrimas, kuriame visi jonai buvo pašalinti ir neturi jokio krūvio. Dejonizuotas vanduo, taip pat žinomas kaip demineralizuotas vanduo, yra vanduo, pašalinęs visus mineralinius jonus, tokius kaip natris, geležis, kalcis, varis, chloridas ir sulfatas. 

Dejonizuotas vanduo (taip pat vadinamas „dejonizuotu vandeniu“ arba demineralizuotu vandeniu) yra vanduo, iš kurio visi arba dauguma jonų buvo pašalinti, paprastai vykstant jonų mainų procesui. Vienas iš būdų efektyviai išvalyti vandenį yra pašalinti šiuos jonus ir pakeisti juos vandenilio (H +) ir hidroksilo (OH-) jonais, kurie kartu sudaro vandenį.

Požeminis vanduo

Požeminis vanduo yra vienas švariausių natūralių geriamojo vandens šaltinių, kurį, prieš pradedant naudoti, dažnai reikia deiruoti – pašalinti ištirpusius geležies jonus. Tarp jų galima išskirti atvirkštinio osmoso technologiją, kai geležies koncentracija vandenyje gana vidutinė. Tokius prietaisus galima naudoti ir tada, kai pradinis vandenyje tirpios geležies kiekis neviršija 1,5 mg/l. Tokiu atveju vandens pH neturi viršyti 6,8.

Daugelis dejonizuoto vandens sistemų naudoja dvi kasetes arba mišraus sluoksnio bakus, kad būtų pašalinti visi jonai. Žemos temperatūros distiliavimo metodą lengva naudoti, vandenilio chlorido rūgšties regeneravimo greitis yra didelis, atskirtas geležies chloridas gali būti naudojamas kaip flokuliantas vandens valymui arba geležies oksido cheminėms žaliavoms arba feromagnetinėms žaliavoms.

Tačiau šis metodas turi trūkumų: rūgštus skystis sukelia stiprią įrenginių ir vamzdynų koroziją, aukšti apsaugos nuo korozijos reikalavimai, reikia daugiau šilumos šaltinių, sunaudojama daug energijos, o susidariusį geležies chloridą sunku parduoti.

Užuot naudoję vaisių sulčių pagrindą, kuriame yra labai daug cukraus ir kuris gali užgožti jūsų kokteilio vaisių skonį, filtruotas vanduo yra daug švaresnė ir sveikesnė alternatyva. Kaip minėta 12 priežastyje, nereceptinis vandens filtras gali padėti pašalinti kalkių nuosėdas iš geriamojo vandens.

Pabaigai

Tačiau geriant daug vandens, druskos praskiedžiamos ir išvengiama akmenų susidarymo. Galiausiai, kaip pamatysime, vanduo taip pat gali padaryti mankštą malonesnę ir pagreitinti atliekų pašalinimą iš organizmo. Be to,  vandens nugeležinimo filtrai yra puikus daugelio saldžių gėrimų ir Pribus.lt padės išpręsti šiuos klausimus, tokius kaip sultys ir gazuoti gėrimai, pakaitalas.

Latest Posts