Šeštadienis, 13 rugpjūčio, 2022

Paskutiniai įrašai

Veido depiliacija. Ką svarbu žinoti?

Plaukai ant veido gali augti dėl hormoninių pokyčių. Tai gali sukelti ir genetika. Jei jus vargina plaukai, kurie auga ant veido, vadovaukitės šiais patarimais, kad galėtumėte juos pašalinti.

Plaukų šalinimas lazeriu namuose

Pagrindinė daugelio plaukų šalinimo būdų problema yra ta, kad rezultatai yra laikini arba trunka tik kelias savaites. Norėdami gauti ilgesnių rezultatų, apsvarstykite plaukų šalinimą lazeriu.

Šis metodas naudoja lazerį ir pulsuojančius spindulius, kad pakenktų plaukų folikulams, dėl to plaukai nebeatauga.. Tai pusiau pastovus sprendimas – plaukai atauga maždaug po šešių mėnesių. Kartais plaukai niekada nebeatauga. Jei plaukai grįžta, jie gali būti smulkesni ir nepastebimi.

Plaukų šalinimas lazeriu gali būti brangus. Norint pasiekti norimų rezultatų, paprastai reikia kelių kartų apsilankyti pas gydytoją ar SPA. Jei norite plaukų šalinimo lazeriu naudos be brangios etiketės, viena iš galimybių yra pirkti namuose lazerinį plaukų šalinimo rinkinį.

Gydymas namuose yra ekonomiškas ir patogus. Jūs galite užbaigti plaukų šalinimo procedūras pagal savo tvarkaraštį savo namuose.

Plaukų šalinimas lazeriu gali būti atliekamas bet kurioje veido vietoje, pavyzdžiui, viršutinėje lūpoje ir smakre. Bet turėtumėte vengti lazerių, šalindami plaukus nuo akių vokų ir aplinkinių vietų.

Skutimasis

Skutimasis yra vienas greičiausių ir paprasčiausių būdų pašalinti plaukus ir tęsti dieną. Nesvarbu, ar jūs naudojate vienkartinį, ar elektrinį skustuvą, abu turi įmontuotą ašmenį, kuris pakelia ir kerpa plaukus prie odos paviršiaus.

Tačiau rezultatai nėra nuolatiniai ar ilgalaikiai. Jūsų veidas liks be plaukų nuo vienos iki trijų dienų, tada turėsite nusiskusti iš naujo.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, nuvalykite veidą ir užtepkite muilo arba skutimosi kremo sluoksnį. Tai skatina lygų paviršių ir sumažina pjūvių tikimybę. Skutant, nukreipkite skustuvą per veidą plaukų augimo kryptimi.

Nepamirškite, kad nors šis metodas yra gana saugus, įaugę plaukai gali būti šalutinis skutimosi poveikis. Šie maži guzeliai išsivysto plaukams vėl įaugus į odą. Įaugę plaukai dažniausiai savaime pagerėja per kelias dienas.

Pincetas

Pincetas yra dar vienas efektyvus ir nebrangus veido plaukų šalinimo būdas. Šis metodas veikia šiek tiek kitaip nei skutimasis. Užuot nuėmę plaukus skustuvo ašmenimis, pincetai yra skirti plaukams išpešti ar iš jų šaknims traukti.

Pincetas veikia bet kokius veido plaukus. Tai ypač naudinga formuojant antakius. Paprastai pinceto rezultatai trunka ilgiau nei skutimosi – nuo trijų iki aštuonių savaičių.

Epiliacija

Epiliacija yra dar viena veido plaukų šalinimo galimybė. Ši technika gali pašalinti plaukus iki keturių savaičių, o tai gali būti geresnis pasirinkimas, jei esate užsiėmęs ir nenorite reguliariai skustis.

Epiliatoriai veikia panašiai kaip pincetas ir skutimasis. Skirtumas tas, kad epiliatoriai pašalina veido plaukus, tuo pačiu metu suimdami kelis plaukus ir pašalindami juos nuo šaknies. Kadangi plaukai pašalinami iš šaknies, užtrunka ilgiau. Kartais dėl epiliacijos plaukai atauga švelnesni ir smulkesni. Sruogos gali tapti mažiau pastebimos.

Apie epiliatorius galite galvoti tik šalindami plaukus nuo kojų ar didesnių kūno vietų. Bet epiliatorių būna įvairių dydžių, todėl jie idealiai tinka pašalinti plaukus ant visų kūno vietų.

Naudojant epiliatorių nereikia paruošti odos. Tačiau prieš porą dienų šveitimas padeda suminkštinti odą ir sumažinti įaugusių plaukų riziką.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme kaip galima būtų pašalinti nepageidaujamus plaukelius iš veido srities. Apsvarsčius visus metodus, jūs galite išsirinkti tinkamiausią variantą konkrečiai jūsų atveju.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis depiliacijoscentras.lt informacija.

Latest Posts